ZAYN – Love Like This

Dziennikarz , 25 lipca 2023ZAYN po dwuletniej przerwie wydawniczej wraca z nowym kontraktem i nowym singlem. „Love Like This” to pierwsze wydawnictwo artysty w barwach Mercury Records.

Pierwsza zapowiedź utworu w mediach społecznościowych zdobyła ponad 150 mln wyświetleń. ZAYN w ramach promocji utworu, udzielił pierwszego od sześciu lat (!) wywiadu w podcaście „Call Her Daddy”. Bardzo osobista rozmowa odbiła się szerokim echem w mediach, pisały o niej najważniejsze światowe tytuły – „Rolling Stone”, „Billboard”, BBC i NME. Wszystkie wzmianki podkreślały, jak bardzo tęsknimy za nową muzyką ZAYNA. Jest autorem niezliczonych przebojów, kompozytor, producent i filantrop, znany z fenomenalnego wokalu oraz umiejętnego łączenia muzyki pop oraz r&b. Po dwuletniej przerwie wydawniczej powrócił z nowym singlem, który rozpalił internet. Jego solowy debiut trafił na szczyt list sprzedaży równocześnie w USA oraz Wielkiej Brytanii, co wcześniej nie udało się żadnemu brytyjskiemu soliście. Głównym singlem „Mind of Mine” był utwór „PILLOWTALK”, #1 na listach przebojów w 68 krajach na całym świecie. W USA singiel ma status pięciokrotnej platyny. Następcami albumu były złoty „Icarus Falls” oraz „Nobody Is Listening”.

Jeśli chcesz, by ZAYN – Love Like This pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: