zbiletem – aplikacja do kupna biletów

Dziennikarz , 3 lutego 2020

zbiletem – tak nazywa się nowa aplikacja, przez którą można kupić bilety Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej.

Działa jak osobisty biletomat. Zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność, a bilety z których korzystamy najczęściej dostępne są od razu po jej uruchomieniu. W aplikacji zbiletem dostępne są bilety metropolitalne jednoprzejazdowe, a także 1-godzinne, 24-godzinne i 72-godzinne. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy okazać go kontrolerowi na ekranie smartfonu.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iPhone. By zacząć z niej korzystać wystarczy ją pobrać i wpisać w niej swój numer telefonu. Nie trzeba podawać żadnych innych danych.
Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce – poza obszarem Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej także między innymi w Warszawie, Krakowie czy Łodzi.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: