„Młodość nie zwalnia z myślenia”-kolejny spot pomorskiej policji

Dziennikarz , 25 listopada 2021

Rób jak uważasz, ale pamiętaj „Młodość nie zwalnia z myślenia” – apelują pomorscy policjanci. W kolejnym materiale filmowym ze specjalnym przesłaniem pokazują, jak kończy się niestosowanie do obostrzeń pandemicznych.

Film opowiada o patrolu w centrum handlowym i napotkanym mężczyźnie. Są trzy warianty – „Pan Robert” nosi maseczkę, jest bez niej ale przez roztargnienie oraz jest bez maseczki bo nie wierzy, że może zachorować. Film kończy się sceną ze szpitala, w której „Pan Robert” jest pod respiratorem. „Notujemy kolejne rekordy zachorowań, a w dalszym ciągu wiele osób nie traktuje poważnie ostrzeżeń lekarzy i specjalistów” – zwracają uwagę pomorscy policjanci. Upomnienia i mandaty za niezakrywanie ust i nosa maseczką w publicznych obiektach zamkniętych idą już w tysiące.

Spot „Rób jak uważasz” dostępny jest m.in. na serwisie YouTube. To kolejny materiał dotykający ważnych tematów w kampanii „Młodość nie zwalnia z myślenia”. Pomorscy policjanci zwracali już w ten sposób uwagę na zgubne połączenie alkoholu i kąpieli w morzu oraz o przekraczaniu dozwolonych prędkości.


Opinie czytelników

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist