W Kartuzach odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców poświęcone dofinansowaniom z funduszy unijnych

Dziennikarz , 10 września 2019

Przedsiębiorcy z powiatu kartuskiego mogą się zapisywać na spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich. Odbędzie się ono w Kartuzach 13 września.

Będzie mowa m.in. o wsparciu na start i rozwój przedsiębiorczości w ramach regionalnych i krajowych Programów Operacyjnych. Możliwości zaprezentuje przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku. omówi też wybrane konkursy. Swoją aktualną ofertę przedstawią też Pomorski Fundusz Pożyczkowy oraz Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości. O wsparciu dla przedsiębiorców będą też mówić przedstawiciele kartuskiego pośredniaka oraz Stowarzyszenia Turystycznego Kaszuby.

Spotkanie pod hasłem „Skorzystaj z Funduszy Europejskich” odbędzie się 13 września o 12:45 w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach. Zgłoszenia do 12 września przyjmuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku – mailowo bądź telefonicznie. Adres i numery telefonów znaleźć można też na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach.


Opinie czytelników

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist

Background