Zwycięstwem nad Zawiszą Bydgoszcz Bałtyk Gdynia kontynuuje dobrą passę

Dziennikarz , 8 listopada 2021

Klëka Radia Kaszëbë, 8.11.2021, 8:55

Bałtyk Gdynia pokonał Zawiszę Bydgoszcz 3:1 i wydostał się ze strefy spadkowej tabeli III ligi grupy 2.

W meczu na Narodowym Stadionie Rugby pierwszą bramkę zdobyli biało-niebiescy w 8. minucie. Tuż przed przerwą było już 2:0. W drugiej połowie goście zdobyli honorowego gola, ale ostatnie słowo mieli gospodarze zdobywając trzecią bramkę w doliczonym czasie. To trzecie z kolei zwycięstwo Bałtyku Gdynia. Dobra passa rozpoczęła się, gdy funkcję trenera przejął Robert Reiwer. Z Robertem Reiwerem Bałtyk Gdynia już zdobył o punkt więcej niż w 13 wcześniejszych spotkaniach pod wodzą Grzegorza Nicińskiego.

W dwóch ostatnich meczach rundy jesiennej biało – niebiescy zagrają na wyjeździe z Jarotą Jarocin i Sokołem Kleczew.