Beata Kozidrak zainauguruje cykl „Lipiec w Rumi”

Dziennikarz , 10 lipca 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 10.07.2019 13:55

Beata Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej już w piątek, 12 lipca, zainauguruje cykl „Lipiec w Rumi”. Inicjatorem wakacyjnego wydarzenia jest burmistrz Michał Pasieczny.

– Od 2017 roku, w ramach cyklu, w Rumi pojawili się między innymi: Kamil Bednarek, Monika Lewczuk, Ewa Chodakowska, Marcin Gortat, Ewa Farna oraz zespół Pectus – mówi rzecznik prasowy rumskiego magistratu, Piotr Szymański.

W najbliższy piątek na terenie boiska przy ul. Bukowej Polska Orkiestra Muzyki Filmowej wraz z chórzystami zaprezentuje hity filmowe i przeboje muzyki rozrywkowej. W drugiej części koncertu, sceną zawładnie Beata Kozidrak, dodaje Piotr Szymański.

Kolejną atrakcją w wakacyjnym cyklu będzie Festiwal Światła, który odbędzie się przy Miejskim Domu Kultury 20 lipca. W ostatni weekend lipca do Rumi na dwudniowy zlot zjadą food trucki, a w sobotni wieczór, 27 lipca w parku przy Miejskim Domu Kultury wystąpi C-Bool, wielokrotnie nagradzany polski producent muzyczny.

Najbliższe wydarzenie 12 lipca, czyli Koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i Beaty Kozidrak na boisku przy ul. Bukowej rozpocznie się o godzinie 20:30.Wstęp jest wolny.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: