Felix Jaehn, Sandro Cavazza – All For Love

Dziennikarz , 31 maja 2023Sprzedający multiplatyny producent i DJ Felix Jaehn połączył siły ze szwedzkim piosenkarzem i autorem tekstów Sandro Cavazzą. Wspólnie stworzyli chwytliwy utwór dance – „All For Love”. 

Felix Jaehn od lat odnosi sukcesy jako jeden z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów i producentów na świecie. Ostatnio Taylor Swift wybrała go, aby zremiksował przebój „Lavender Haze”. To, co go wyróżnia, to przede wszystkim zdolność do tworzenia chwytliwej muzyki, w której kryje się wiele emocji. Felix Jaehn zgromadził już 22 mln miesięcznych słuchaczy na Spotify. Ma na koncie wiele diamentowych, platynowych i złotych nagród. Współpraca z Cavazzą to jego trzecie tegoroczne wydawnictwo. Wcześniej podzielił się przebojem „Weekends” z Jonasem Blue oraz współpracą z Butschi i Fairy Mary, „Atme Ein (Atme Rauch Aus)”. Szwedzki piosenkarz i songwriter Sandro Cavazza zdobył uznanie za piosenki „Without You” z Avicii i „Happy Now” z Kygo. Jego utwory wciąż gromadzą miliony streamów i wyświetleń.

Jeśli chcesz, by Felix Jaehn, Sandro Cavazza – All For Love pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: