Forum Gospodarki Morskiej odbędzie się jutro w Gdyni

Dziennikarz , 12 października 2023

fot. Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.
Kleka Radia Kaszebe, 12.10.2023, 07:55

Cyberbezpieczeństwo, przemysł wiatrowy i biznes w żeglarstwie. To niektóre z bloków tematycznych zbliżającego się Forum Gospodarki Morskiej. Konferencja odbędzie się jutro w Gdyni.

– To impreza z dużą tradycją, ale też bardzo nowoczesna, bo na bieżąco dostosowuje się do najważniejszej tematyki – mówi wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała. W tym roku to m.in. sytuacja ekonomiczna Polski i Europy oraz możliwość rozszerzenia NATO i wpływ takiego ruchu na to, co będzie się działo na Bałtyku. Dyskusja będzie się też toczyć w pięciu panelach tematycznych. Jak mówi prezes zarządu Portu Gdynia Jacek Sadaj, mowa będzie też o nowych technologiach, bo to w porcie dzisiaj rozwija się najszybciej.

Forum Gospodarki Morskiej odbędzie się 13 października w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Start o 9:00. Zarejestrować swój udział można poprzez internetową stronę wydarzenia.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: