Gdyńskie spotkania w UrbanCafé – na razie on-line

Dziennikarz , 5 sierpnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 05.08.2021, 08:55

O wyzwaniach stojących przed Gdynią i możliwych rozwiązaniach będzie można podyskutować na sierpniowych spotkaniach w UrbanCafé. Odbędą się w formule on-line.

9 sierpnia w debacie z cyklu „Życie w trakcie i po pandemii” mowa będzie o rozwiązaniach w zakresie architektury i urbanistyki. W połowie sierpnia spotkanie poświęcone będzie wpływowi człowieka na środowisko w kontekście zmian klimatu. Pod koniec miesiąca mowa będzie o działaniach młodzieżowych rad miast w czasie pandemii oraz o tzw. miastach 15-minutowych. – UrbanCafé to część projektu UrbanLab, którego zadaniem jest budowanie współpracy władz miasta z mieszkańcami – zachęcała na naszej antenie do dyskusji koordynator Magda Dębna.

Spotkania w UrbanCafé odbywają się poprzez aplikację Zoom. Jest też transmisja na żywo na fanpage’u UrbanLab Gdynia na Facebooku. Rozmowy z koordynator projektu można posłuchać na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: