fot. UM Gdyni

Po dogrywce będą też zmiany w trzech gminach w powiatach bytowskim, kartuskim i puckim,  dwóch w kościerskim i wejherowskim oraz jednej w lęborskim

W Miastku burmistrzem został Jerzy Wójtowicz, w BytowieIreneusz Gospodarek, w Parchowie wójtem będzie Izabela Jagodzińska. W powiecie kartuskim, w gminie Stężyca zwyciężył Ireneusz Stencel, w SomoninieMarian Kryszewski, a w SierakowicachMirosław Kuczkowski. W powiecie puckim, w Jastarni dogrywkę wygrał Bartosz Selin, w gminie KosakowoEunika Niemc, a w gminie PuckMarcin Nikrant.

W powiecie kościerskim na burmistrza Kościerzyny wybrano Dawida Jereczka, a na wójta Starej KiszewyAndrzeja Hinca. W powiecie wejherowskim, w Redzie burmistrzem będzie Mateusz Richert, w gminie ChoczewoJarosław Bach.

W powiecie lęborskim w niedzielę głosowali mieszkańcy Łeby. Zdecydowali, że urzędującego burmistrza Andrzeja Strzechmińskiego zastąpi Agnieszka Derba. W Gdyni Wojciecha Szczurka zastąpi Aleksandra Kosiorek pokonując w dogrywce Tadeusza Szemiota.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: