„W gminie Żukowo możliwości inwestycyjne nadal są” – burmistrz Wojciech Kankowski skomentował na naszej antenie

Dziennikarz , 30 listopada 2021

Klëka Radia Kaszëbë 30.11.2021, 14:55

20 miejsce w Rankingu Finansowym Samorządu Terytorialnego za ubiegły rok.

W stosunku do poprzedniego to awans o 28 pozycji. Żukowo zajęło też 3 miejsce wśród gmin miejsko-wiejskich w Rankingu Gmin Województwa Pomorskiego. Znalazło się również w pierwszej setce zestawienia „Gmina dobra do życia”. Przodowało w powiecie kartuskim i zajęło wysoką pozycję w województwie. Wśród wyzwań jest m.in. rozwój bazy oświatowej. Od czerwca do września tego roku w gminie Żukowo przybyło 440. nowych uczniów. Tymczasem w Żukowie rozpoczęły się przygotowania do świąt – w ten weekend odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Rozmowy z burmistrzem posłuchacie na radiokaszebe.pl


Głosy słuchaczy
  1. Maliniak   On   1 grudnia 2021 at 20:14

    Tak .tak ..w Czaplach ..w błocie..bez kanalizy ..bez chodników..bez komunikacji publicznej z perspektywą Radaru lotniczego o wys 55m o zasięgu 400km. ..promieniowanie i pole magnetyczne..tak zapraszają i nawet pozwolenia na budowę dają w odległości 250 m. od tego ” potwora”..ale co tam nikt z nich tu nie mieszka ..nie na małych dzieci..po pegerowska wiocha zasiedlana przez mieszczuchów.
    Praktycznie sypialnia dla Trójmiasta.
    Spacerów do lasu nie będzie..więc warto się zastanowić…najlepiej szukać miejsca tam gdzie mieszka władza gminy .
    Tam nie ma problemów!!

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: