Kino Kobiet w kinie Helios | 16.01

Dziennikarz , 11 stycznia 2019

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,

W związku z żałobą po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Kino Helios w Gdyni (CH Riviera) informuje, że 16 stycznia podczas Kina Kobiet z filmem „Teraz albo nigdy” nie odbędą się konkursy oraz część związana z atrakcjami na holu.

Natomiast sam seans filmu „Teraz albo nigdy” odbędzie się i zacznie o godzinie 18:30.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi Prezydenta Pawła Adamowicza. To ogromna strata dla nas wszystkich.


Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 16 stycznia 2019 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Będziemy rozdawać bilety na naszej antenie!

Tym razem zagramy film „Teraz albo nigdy“. Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.
MOTYW WIECZORU:
8 stycznia przypada święto króla rock’n’rolla Elvisa Presleya. Zatem drogie Panie na styczniowym Kinie Kobiet przebieramy się za króla muzyki! Im bardziej szalone i zwariowane kreacje – tym
lepiej. Na panią z największą inwencją i pomysłowością – czeka nagroda dodatkowa. Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 18.00 w holu kina czekają na Panie:
DEKER Patissier & Chocolatier – przy ich stoisku na nasze Panie czeka słodka uczta – specjały najlepszej trójmiejskiej cukierni.
Avon i Oriflame – zaprezentują aktualną ofertę swoich katalogów, a w nich mnóstwo specjalnych promocji dla naszych uczestniczek
MobiLaser – przedstawi Paniom ofertę zabiegów innowacyjnym laserem diodowym.
Klub Odżywiania – doskonałe porady dietetyka, kompleksowa suplementacja i zajęcia fitness w kameralnym kobiecym gronie.
Drogeria Hebe – przy ich stoisku będzie można przetestować produkty z najnowszej kolekcji kosmetyków najlepszych marek.
Centrum Nauki i Biznesu Żak – przybliżą Paniom szeroką ofertę kursów i szkoleń. Dla każdej z Pań będą czekały upominki niespodzianki.
Dziewczyny, widzimy się 16 stycznia!
Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: