Lębork. Zakończono weryfikację projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego

Dziennikarz , 7 maja 2020

Klëka Radia Kaszëbë 07.05.2020 12:55

23 projekty do Budżetu Obywatelskiego Lęborka pomyślnie przeszły weryfikację merytoryczną. To o jeden mniej, niż złożyli mieszkańcy miasta.

Wszystkie wymogi spełniło 10 propozycji nieinwestycyjnych do 10 tys zł, oraz 6 „małych” inwestycji do 40 tys i 7 „dużych” z limitem do 200 tys zł.

– Wykluczono jeden wniosek dublujący już zgłoszone działanie, ale jest jeszcze czas na odwołania od decyzji zespołu weryfikacyjnego – mówi Elżbieta Rekowska–Klassa z Urzędu Miejskiego w Lęborku

Lębork jako jeden z nielicznych samorządów zdecydował się przeprowadzić procedurę Budżetu Obywatelskiego. Rozpoczęto ją z początkiem marca, czyli przed pierwszym zakażeniem koronawirusem w Polsce.

Ostateczna lista projektów poddanych pod głosowanie będzie opublikowana do końca maja. Ze wszystkimi można się zapoznać na stronie Budżetu Obywatelskiego w Lęborku. Głosowanie odbędzie się w dniach 10 – 24 czerwca.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: