Loreen – Is It Love

Dziennikarz , 16 października 2023To nie tylko nowy singiel – to instant classic, banger i blockbuster w jednym. Loreen powraca z mocarną propozycją „Is It Love”.

Za produkcję utworu odpowiada Rami Yacoub, który ma na koncie współpracę z Arianą Grande, Lady Gagą i Madonną. Loreen może spokojnie umiejscowić się obok tych nazwisk. Ze swoim mocarnym głosem i pochłaniającą osobowością sceniczną już dwukrotnie triumfowała na Eurowizji.  Za sprawą takich muzycznych platform jak TikTok czy Eurowizja, coraz więcej artystów spoza zachodniego kręgu muzyki pop dociera na czołówki światowych list przebojów, sprawiając że muzyka staje się dostępna dla wszystkich, jednocząc ludzi i docierając do odbiorców poza granicami ich własnych krajów.Loreen dzięki takim utworom jak „Is It Love” staje się jedną z twarzy tych zmian. Artystka ma na koncie 13 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify. Singiel „Tattoo” trafił na szczyt najpopularniejszych utworów radiowych w 19 krajach oraz dotarł na 5. pozycję Global Spotify Charts, 15. Billboard Chart i 2. UK Official Singles Chart.

Jeśli chcesz, by Loreen – Is It Love pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 10/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: