Można się zapisywać na bezpłatny webinar

Dziennikarz , 16 listopada 2020

Klëka Radia Kaszëbë 16.11.2020 10:55

Jakie możliwości pozyskania wsparcia mają przedsiębiorstwa społeczne, fundacje, stowarzyszenia, spółki non-profit i koła gospodyń wiejskich?

Odpowiedź na to pytanie można uzyskać na bezpłatnym webinarze w najbliższą środę. Spotkanie on-line odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Przedstawione zostaną źródła informacji o Funduszach Europejskich. Towarzystwo Inwestycji Społeczno – Ekonomicznych omówi instrumenty finansowe dla przedsiębiorstw społecznych i organizacji pozarządowych. Będzie też mowa o Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. Przedstawicielki Fundacji „Stocznia” oraz Fundacji im. Stefana Batorego omówią założenia drugiego naboru wniosków. Program szczególną uwagę skupiać będzie na wspieraniu działań podejmowanych przez organizacje mniej doświadczone, spoza dużych aglomeracji i z terenów o ograniczonym dostępie do programów pomocowych.

Webinar odbędzie się 18 listopada o 11:00. Trzeba się wcześniej zgłosić i otrzymać mailowe potwierdzenie od organizatora. Jest nim Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: