Można się zapisywać na webinarium „Konkursy na rok 2021 w ramach Funduszy Europejskich”

Dziennikarz , 18 stycznia 2021

Radia Kaszëbë 18.01.2021 08:55

Konkursy o unijne dofinansowanie na ten rok będą tematem webinarium organizowanego przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku. Spotkanie online odbędzie się 27 stycznia, rejestracja zakończy się dzień wcześniej.

Na wstępie przybliżone zostaną źródła informacji o Funduszach Europejskich, potem kolejno harmonogramy naborów w bieżącym roku. Dotyczą one Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014 – 20, a także Programów Operacyjnych: Wiedza Edukacja Rozwój oraz Inteligentny Rozwój. Na zakończenie omówione zostaną nabory do Programów Międzynarodowych. Internetowe spotkanie informacyjne pod hasłem „Konkursy na rok 2021 w ramach Funduszy Europejskich” odbędzie się 27 stycznia o 10:00 na platformie ZOOM. Warunkiem udziału jest wysłanie formularza zgłoszeniowego na mailowy adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu i otrzymanie potwierdzenia od organizatora.

Termin upływa 26 stycznia.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: