Nauczą się jak wykorzystać zasoby internetu

Dziennikarz , 3 stycznia 2020

Mieszkańcy gminy Bytów mogą bezpłatnie nauczyć się jak wykorzystać zasoby internetu. Zgłoszenia na szkolenia przyjmuje Biblioteka Miejska w Bytowie.

Udział jest bezpłatny. Gmina będzie je realizować w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w programie współfinansowanym z unijnych funduszy.

Cykl warsztatów z poruszania się w wirtualnym świecie przeznaczony jest do mieszkańców Gminy Bytów powyżej 25 roku życia, w tym również emerytów i osób aktywnych zawodowo. Mają dzięki szkoleniom nabyć kompetencje cyfrowe przydatne w pracy, nauce, opiece nad dziećmi czy przy załatwianiu spraw administracyjnych. Dlatego proponowanych jest siedem zakresów tematycznych – w tym „Rodzic w internecie”, „Mój biznes w sieci” czy „Tworzę własną stronę internetową”.

Szkolenia będą odbywały się w terminach dogodnych dla uczestników. Mają być przeprowadzone do końca kwietnia tego roku. Zgłoszenia przyjmowane są w Bibliotece Miejskiej w Bytowie.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: