Karta Mieszkańca w Wejherowie w przygotowaniu

Dziennikarz , 15 lipca 2021

http://www.wejherowo.pl/
http://www.wejherowo.pl/

Przyłącz się do Karty Mieszkańca – zachęcają przedsiębiorców w Wejherowie. Miejski samorząd chce zaoferować wejherowianom system zniżek i upustów.

By uzyskać Kartę trzeba będzie wykazać, że w Wejherowie się mieszka i tutaj płaci podatki. Zasadniczym dowodem będzie deklaracja podatkowa. Po kartę będzie się można zgłaszać na jesieni, będzie w formie plastikowej i mobilnej. Już wiadomo, że dzięki niej będzie można taniej kupić bilet do Filharmonii Kaszubskiej czy do krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 8. Do miejskich zniżek swoją ofertę mogą dołączyć prywatne podmioty działające na terenie Wejherowa – jak sklepy, bary, restauracje czy kawiarnie. Udział w projekcie ma być dla nich reklamą oraz możliwością oferowania klientom udogodnień.

By przyłączyć się do Karty Mieszkańca przedsiębiorcy powinni wypełnić i przesłać mailem formularz zamieszczony na stronie wejherowo.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: