Pomogą mieszkańcom w pozyskiwaniu wsparcia z programu „Czyste powietrze”

Dziennikarz , 29 października 2019

W gminie Stara Kiszewa mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy urzędnika w uzyskaniu wsparcia z programu „Czyste powietrze”. Gminny samorząd zawarł w tej sprawie porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Ogólnopolski program „Czyste Powietrze” ma na celu poprawę efektywności energetycznej i zmniejszenie bądź uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Wsparcie można pozyskać na wymianę źródła ciepła w domu czy na jego termomodernizację. Zwracać się w tej sprawie trzeba do Gdańska do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. W gminie Stara Kiszewa dzięki porozumieniu mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy pracownika Urzędu Gminy.

Poradzić się i uzyskać niezbędne informacje można w pokoju nr 14. Numer telefonu i adres mailowy opublikowano na internetowej stronie gminy Stara Kiszewa. 


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: