Ponowna zrzutka dla młodych koszykarek z Kielna – tym razem już na finał Mistrzostw Polski U13 Kobiet

Dziennikarz , 19 maja 2023

Młode koszykarki z Kielna w gminie Szemud w finale Mistrzostw Polski U13 Kobiet. Potrzebują jednak finansowego wsparcia, by pojechać na zawody w Koszalinie.

Sytuacja się powtarza, bo pieniądze zbierano już na wyjazd na ćwierćfinały do Krakowa. “Żadna Wasza złotówka nie została zmarnowana” – zapewniają trenerzy, bo wojownicze charaktery dziewczyn pozwoliły wywalczyć na parkiecie awans w kolejnych etapach rozgrywek. Jednak trenerzy pracują charytatywnie. Uczniowskiego Klubu Sportowego zaś nie stać na sfinansowanie wyjazdu na turniej, o którym zawodniczki nawet nie marzyły rozpoczynając cztery lata temu swoją koszykarską karierę.

Na wyjazd do Koszalina potrzeba 16 tys. zł. Na razie uzbierano połowę kwoty, a zostały jeszcze dwa dni. Zbiórkę można znaleźć na portalu zrzutka.pl. pod hasłem “Wyjazd drużyny na FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI U13 KOBIET”. Link znajdziecie na radiokaszebe.pl.

Głosy słuchaczy
  1. UKS Basket Fred   On   20 maja 2023 at 11:12

Szanowni Darczyńcy 🫶 po zminimalizowaniu kosztów wyjazdu (skrócony pobyt 24-27.05.23r. oraz nie wynajęcie autokaru i związanych z tym opłat )👉zrzutka „Wyjazd drużyny na FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI U13 KOBIET” została ZAKOŃCZONA 👈
    Dzięki Waszej hojności 🫶 każda złotówka umożliwiła drużynie UKS Basket FRED udział w Finale Mistrzostw Polski U13 Kobiet 24-28 maja w Koszalinie 💪bez względu na wyniki nasze młode koszykarki pokażą Wam prawdziwy Charakter Sportowca co już miało miejsce w ćwierćfinałach i półfinale MP . Zapraszamy do kibicowania ,transmisje na #youtubepzkosz lub na Hali Widowisko-Sportowej ul. Śniadeckich 4 Koszalin terminarz:
    🏀24.05.23r. godz.13:00 Lider Biofarma Swarzędz -Basket Fred Kielno
    🏀25.05.23r. godz. 10:30 Basket Fred Kielno -Olimpia Wodzisław Śląski
    🏀26.05.23r. godz. 10:30 Basket 4Ever Ksawerów-Basket Fred Kielno
    🏀27 i 28 .05 .23r. godz. zależne od wcześniejszych wyników meczy .