Poprowadzą treningi i porozmawiają – w Rumi do dyspozycji mieszkańców będą jutro byli reprezentanci Polski w siatkówce, a obecni posłowie

Dziennikarz , 17 maja 2023

fot. Urząd Miasta Rumia
Klëka Radia Kaszëbë17.05.2023, 15:55

W Rumi najpierw młodzież i seniorzy potrenują z mistrzami, potem każdy będzie mógł z nimi porozmawiać.

Jutrzejszy dzień upłynie tam pod znakiem spotkań z Małgorzatą Niemczyk i Andrzejem Szewińskim.
Byli reprezentanci Polski w siatkówce od 11.00 poprowadzą zajęcia z młodzieżą. O 13.30 natomiast na trening przyjdą uczestnicy rumskiego programu sportowego Aktywny Senior. – Wszystko w hali MOKSiRu – zachęca do kibicowania burmistrz Michał Pasieczny.

Byli sportowcy teraz są posłami. Po treningach do Małgorzaty Niemczyk i Andrzeja Szewińskiego dołączy Tadeusz Zwiefka. Wieczorem odbędzie się bowiem otwarte spotkanie z mieszkańcami Rumi.

Otwarte spotkanie w hali MOSiRu w Rumi odbędzie się jutro o 18.00. Koalicja Obywatelska prowadzi podobne rozmowy w całym regionie. Dwie z nich odbędą się z udziałem Donalda Tuska. Jutro przewodniczący KO przyjedzie do Słupska, w piątek natomiast o 17.00 będzie w Liceum Ogólnokształcącym w Kartuzach.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: