PORD wznawia działalność egzaminacyjną

Dziennikarz , 6 maja 2020

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego wznawia działalność egzaminacyjną. Od poniedziałku będzie się można zapisywać, a 18 maja odbędą się pierwsze sprawdziany.

Organizowane będą egzaminy wszystkich kategorii. Pierwszeństwo podczas zapisów mają osoby, których egzamin został odwołany z powodu pandemii lub które mają nadpłatę w saldzie. Będą też mogły umówić się telefonicznie. Pozostali kandydaci na kierowców na egzamin będą zapisać się wyłącznie on-line za pośrednictwem serwisu info-car.pl. Zapisy rozpoczną się 11 maja, a tydzień później egzaminy. Przystąpić do nich będzie można jedynie w dobrym stanie zdrowia. Obowiązkowe jest zasłonięcie nosa i ust oraz dezynfekcja rąk.

Do budynku wpuszczane będą jedynie osoby zakwalifikowane na egzamin, bez osób towarzyszących. Przed wejściem pracownik Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego sprawdzi temperaturę osoby egzaminowanej.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: