Take That – Windows

Dziennikarz , 26 września 2023Jeden z najpopularniejszych brytyjskich boysbandów ogłasza swój powrót! 

W przyszłym roku Take That wyruszy w trasę koncertową po arenach i stadionach. Wcześniej, 24 listopada, grupa wyda dziewiąty album „This Life”. Wydawnictwo promuje najnowszy singiel „Windows”. Trio – Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald – planuje zagrać 29 koncertów w 15 miastach. W ramach supportu wystąpi przed nimi Olly Murs. Take That znani są z ogromnych produkcji i niesamowitych występów na żywo. Mają na koncie rekord największej liczby występów na londyńskiej arenie O2 – zagrali na niej aż 34 koncerty. W 2011 roku sprzedali ponad milion biletów w niecałą dobę, a trasa promująca album „Progress” znalazła się na 3. miejscu corocznej listy Billboardu 25 najlepszych tras koncertowych. W 2019 roku Take That świętował 30-lecie wyprzedaną trasą Odyssey, która objęła 38 koncertów. Sprzedano na nią ponad 650 tys. biletów. Najnowszy singiel „Windows” to pierwsze nowe wydawnictwo zespołu od pięciu lat. Utwór opowiada o wyjściu z mroku i odnalezieniu światła w życiu. Już pierwsze nuty piosenki zwiastują udaną nową erę – członkowie Take That wciąż są pełni energii. Utwór stanowi doskonałą zapowiedź ich dziewiątego krążka. To spory krok naprzód po wydanym w 2017 roku „Wonderland” – trio połączyło swoje głosy z wpadającymi w ucho melodiami, wzniosłymi refrenami i pięknymi harmoniami.

Jeśli chcesz, by Take That – Windows pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: