Ujednoliconym plan zagospodarowania przestrzennego Rekowa Górnego

Dziennikarz , 14 kwietnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 14.04.2021 08:55

Na jakich warunkach w Rekowie Górnym w gminie Puck ma być tworzona strefa produkcji i usług, a na jakich mieszkaniowa. Odpowiedź da ujednolicony plan miejscowego zagospodarowania przestrzennego.

Projekt wyłożono do publicznego wglądu, przyjmowanie uwag potrwa do 11 maja. Plan jest podstawą do wydawania decyzji administracyjnych. – Rekowo Górne ma taki dokument od 14 lat, ale w tym czasie wprowadzano w nim wiele zmian – mówi wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. W ujednoliconym planie ustalono m.in. przebieg dróg tworzących szkielet komunikacyjny dla terenów inwestycyjnych. Funkcje produkcji, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej ustalono dla części południowo – zachodniej i południowo – wschodniej oraz wzdłuż drogi wojewódzkiej.

Projekt planu zagospodarowania przestrzennego Rekowa Górnego opublikowano na stronie gminy Puck. Opiniować go można do 11 maja. Odbędzie się też debata na temat złożonych wniosków – planowana na 06 maja.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: