W Pucku to ostatnie dni na zgłaszanie pomysłów na promocję czytelnictwa

Dziennikarz , 27 kwietnia 2023

Klëka Radia Kaszëbë, 27.04.2023, 15:55

To już ostatni dzwonek dla mieszkańców Pucka i uczącej się w mieście młodzieży na udział w konkursie miejskiej biblioteki. Chodzi w nim o pomysły na promocję czytelnictwa.

To zaproszenie do współtworzenia oferty kulturalnej i do aktywnego w niej uczestnictwa – mówi Marta Malinowska z Biblioteki Publicznej w Pucku. Placówka przeznaczyła 25 tys. zł na realizację propozycji czytelników. Na ich prośbę przedłużyła nabór wniosków do końca kwietnia. Wsparcie finansowe otrzymają maksymalnie 3 propozycje. Autor projektu będzie zaangażowany w jego realizację. W przygotowaniach może liczyć na wsparcie – zapewniają w puckiej bibliotece.

Konkurs na promocję czytelnictwa jest częścią dwuletniego projektu Biblioteki Publicznej w Pucku “Poznajmy Unikatowe Cuda Kaszub”. To także powiększanie księgozbioru, konkursy literackie, spotkania i warsztaty dla różnych grup wiekowych.

fot. Biblioteka Publiczna im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku
Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: