W Wejherowie będą cztery miesiące utrudnień na głównej arterii miasta, na wysokości przystanku SKM w Śmiechowie

Dziennikarz , 24 lipca 2023

Klëka Radia Kaszëbë, 24.07.2023, 08:55

W Wejherowie zapowiadają utrudnienia na głównej arterii miasta. Zamykają też fragment równoległej do niej ulicy Partyzantów.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Gdańskiej wejdzie w życie na dniach. Obowiązywać będzie od stacji SKM Wejherowo Śmiechowo do dawnej firmy ZRYW. Wymaga tego budowa tunelu przy powstającym węźle, który ma połączyć północne i południowe dzielnice. – Przejazd będzie zapewniony, ale zalecamy też objazdy – mówi wiceprezydent Wejherowa Beata Rutkiewicz. Utrudnienia na Gdańskiej mają potrwać do końca listopada. Dużo krócej, bo dwa tygodnie, w Wejherowie trzeba będzie omijać fragment ulicy Partyzantów. Odcinek od ulicy Stanisławy Panek do skrzyżowania z Kochanowskiego będzie zamknięty z uwagi na budowę kanalizacji deszczowej.

Do 4 sierpnia autobusy linii nr 2 i 6 będą jeździć objazdem przez ulice: Chopina, I Brygady Pancernej oraz Kochanowskiego.

fot. Urząd Miasta Wejherowo

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: