W Wejherowie jutro X edycja Festiwalu przygody WANOGA

Dziennikarz , 7 października 2022

fot. FB@FestiwalWanoga

Opowieści o zdobywaniu ośmiotysięczników oraz o podróżowaniu po świecie rowerem czy kamperem. To część programu X edycji Wanogi w Wejherowie. Festiwal przygody odbędzie się jutro.

W tym roku zmieniono formułę na jednodniową, będą za to dodatkowe aktywności w październikowe weekendy. – Na sobotnie prelekcje jest już prawie komplet – mówi dyrektor festiwalu Wanoga Michał Witkiewicz. Jak mówi, przychodzą na nie zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku jak i osoby starsze, które tylko marzą o podróżach. Wśród gości festiwalu są ludzie oryginalni, często bardzo znani: himalaiści, odkrywcy, dziennikarze, reporterzy i fotografowie.

Wstęp na prelekcje w Filharmonii Kaszubskiej jest biletowany. Festiwalowi Wanoga towarzyszy jednak bezpłatny spływ kajakowy rzeką Redą na odcinku Wejherowo-Reda. W październikowe piątki i soboty będą też prelekcje i warsztaty oraz gry terenowe skierowane do dzieci i młodzieży.

fot. FB@FestiwalWanoga

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: