10 grudnia „Warsztaty Świadomości Onkologicznej”

Dziennikarz , 24 listopada 2021

Chorzy i ich bliscy mogą korzystać z Warsztatów Świadomości Onkologicznej. Specjaliści będą udzielać bezpłatnych konsultacji do 10 grudnia.

Po raz kolejny zorganizowało je Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Gdańsku. Po informację i wsparcie mogą się zgłaszać mieszkańcy województwa pomorskiego. Szczególnie dotyczy to osób w trakcie leczenia onkologicznego i po nim oraz diagnozowanych w kierunku choroby nowotworowej. Pomoc jest kierowana także do osób, których najbliżsi chorują lub chorowali onkologicznie. Konsultacje prowadzone są za pośrednictwem komunikatorów internetowych i telefonicznie. Niektórzy specjaliści przyjmują też stacjonarnie w gabinetach w Gdańsku, Gdyni i Słupsku. Warsztaty dotyczą wsparcia psychoonkologicznego, dietetycznego, a także w zakresie aktywności fizycznej i aktywizacji zawodowej. Są bezpłatne, bo finansowane ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

Z pomocy specjalistów można skorzystać do 10 grudnia po uprzedniej rejestracji. Wystarczy napisać na facebooku na profilu „Warsztaty Świadomości Onkologicznej” albo zadzwonić czy napisać maila. Potrzebne dane są też na stronie Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.


Opinie czytelników

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist