Radunia Stężyca rozgromiła Bałtyk Gdynia

Dziennikarz , 17 maja 2021

Klëka Radia Kaszëbë 17.05.2021 07:55

Hokejowym wynikiem zakończył się w Gdyni mecz dwóch drużyn z pierwszej ósemki drugiej grupy III ligi. Radunia Stężyca pokonała drużynę Bałtyku Gdynia 6:3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarze ze Stężycy schodzili z murawy z 4 bramkową zaliczką. W 65 minucie do głosu doszli gospodarze. Gdy w ciągu ośmiu minut strzelili 3 bramki zaczęło pachnieć sensacją. Ostatecznie Bałtyk musiał ulec. Z przebiegu spotkania trener Bałtyku Gdynia Jerzy Jastrzębowski nie był zadowolony. Natomiast Radunia Stężyca po kolejnym zwycięstwie jest o jeden mecz bliżej do awansu do drugiej ligi – podsumował jej trener Sebastian Letniowski.

Radunia Stężyca cały czas prowadzi w drugiej grupie III ligi. Z dorobkiem 72 punktów ma 9 punktową przewagę nad wiceliderem Świtem Szczecin.