Od jutra podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej.

Dziennikarz , 31 marca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 31.03.2020 10:55

Drożeją przejazdy komunikacją miejską w Trójmieście i Wejherowie. Nowe stawki wprowadzono na obszarze Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej.

Od 01 kwietnia więcej trzeba zapłacić za metropolitalne bilety jednoprzejazdowe, jednogodzinne oraz 24-o i 72-godzinne. – Wyjątek jest dla biletów okresowych – wyjaśniał na naszej antenie Kamil Bujak, przewodniczący zarządu Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej.

Podwyżka obejmuje też cenę biletów imprezowych, oferowanych organizatorom wydarzeń. Od jutra zdrożeją także bilety u przewoźników – w ZTM Gdańsk i MZK Wejherowo, a za miesiąc w ZKM Gdynia. Zmiany cen były planowane od dłuższego czasu.

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej przewiduje zaopatrzenie wybranych punktów sprzedaży w bilety dopłatowe. Przypomnę, że czasie epidemii zrezygnowano ze sprzedaży biletów w pojazdach, najlepiej zaopatrzyć się w nie za pomocą aplikacji mobilnych. Rozmowy z Kamilem Bujakiem posłuchacie na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: