Sztab WOŚP w Rumi gotowy!

Dziennikarz , 20 stycznia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 19.01.2021 16:55

Elektroniczną skarbonkę w internecie uruchomił rumski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na finał szykują tam sklepik z orkiestrowymi gadżetami, na ulice wyjdzie 30 wolontariuszy.

Kwestujących będzie mniej niż zazwyczaj. Z uwagi na epidemię w Rumi zrezygnowano też z imprezy połączonej z licytacjami – informują w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W Rumi oceniają, że trudno będzie utrzymać tradycję corocznego pobijania rekordów ze zbiórki. Na przykład na poprzednim finale tylko z licytacji uzbierano tam ponad 20 tysięcy złotych. W tym roku tego elementu zabraknie. Link do eSkarbonki można znaleźć na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Finałowi towarzyszyć będzie honorowa zbiórka krwi, na którą trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie.

29 finał WOŚP odbędzie się później niż zwykle, bo 31 stycznia. Zbiórka prowadzona będzie na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: