W Wejherowie od jutra zmiany w organizacji ruchu i dodatkowe kursy MZK

Dziennikarz , 31 października 2019

Klëka Radia Kaszëbë 31.10.2019 12:55

Zamknięte ulice, dodatkowe kursy autobusowe oraz wzmożone kontrole Straży Miejskiej – czekają jutro w Wejherowie na odwiedzających cmentarze.

Od 8:00 rano zamknięta będzie ulica Roszczynialskiego oraz wszystkie prostopadłe do niej drogi osiedlowe. Za to MZK uruchomił już linię D, a jutro w rozkładzie są też dodatkowe linie A i C.

02 listopada po zakończeniu popołudniowej mszy na Starym Cmentarzu przy Sportowej przed bramę główną zostaną podstawione autobusy z oznakowaniem linii 2 w kierunku Szpitala oraz linii 3 w kierunku Odrębnej. Wzmożone patrole okolic cmentarzy wdrożyła już Straż Miejska.

– Nie będzie pobłażania dla parkujących w miejscach do tego nie przeznaczonych – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Wejherowie Zenon Hinca.

Zmiany organizacji ruchu w Wejherowie obowiązywać będą 01 i 02 listopada. Można się z nimi zapoznać na stronie internetowej wejherowskiej Straży Miejskiej.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: