„Turyści chcą doświadczać wyjątkowości danego miejsca” – opisywała Katarzyna Laskowska – z-ca dyrektora Działu Rozwoju Przedsiębiorczości w Agencji Rozwoju Pomorza

Dziennikarz , 8 września 2021

Foto: https://forumprzedsiebiorstw.pl

O spotkaniu, które odbędzie się 15 września w Gdyni, rozmawialiśmy z Katarzyną Laskowską, zastępcą dyrektora Działu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Po wspólnej sesji głównej poświęconej m.in. sytuacji ekonomicznej i geopolitycznej przewidziano trzy panele tematyczne. W tym dotyczący turystyki oraz wellbeing. Na gdyńskim forum będzie też mowa o eksporcie oraz bezpieczeństwie w sieci i nowoczesnym marketingu. W trzecim panelu debata z ekspertami i praktykami poświęcona będzie zarządzaniu przedsiębiorstwem wielopokoleniowym i wielokulturowym. Udział jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Konferencja odbędzie się 15 września w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Przewidziano też transmisję na żywo w internecie.

Rozmowy o Forum Przedsiębiorstw 2021 posłuchać można na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: